HAKKIMIZDA

DOĞUHAN ENERJİ

Hakkımızda

İnşaat sektörüne 1993 yılında, konut, fabrika ve sanayi binaları inşaatları ile başlayan kurucularımız, yoluna büyük ölçekli kamu ve özel sektöre ait binaların deprem güçlendirme ve altyapı çalışmaları ile devam etmiştir. 

1996 yılında, Türkiye’nin büyüme hedefleri ve dünyanın büyük ekonomik güçlerinden biri olma planları sonrasında önem kazanan enerji sektöründe yer almaya karar vererek, çevreci ve yerli kaynaklara yönelik başta rüzgar enerjisi olmak üzere yenilenebilir enerji yatırımları yapan firmalara planlama, mühendislik, projelendirme, altyapı ve üstyapı inşaatları, jeolojik ve jeofizik zemin etütleri gibi alanlarda hizmet vermeye başlamıştır.

Türkiye’nin ilk rüzgar santrali olan Alaçatı Alize RES projesinin tüm altyapı işlerini başarı ile tamamlayarak girişimcilik örneği sergileyen firmamız, bu tarihten itibaren odak noktası olarak yalnızca çevreci ve yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelerek Türkiye sınırları içerisinde yer alan bütün büyük projelerde yer almayı başarmış ve sıra gelen yıllar sonunda işletmeye alınan santrallerin %30’undan fazlasında yer almış ve 1.700 MW’ın üzerinde projede üzerine düşen sorumluluğu başarıyla yerine getirmiştir.

Neden Biz ?

 

Şirketimizin en büyük özelliğinin hizmet çeşitliliği olması, birlikte çalıştığımız ve taahütünü yüklendiğimiz sayısız projede birlikte çalıştığımız firmalara bir çözüm ortağı olmak noktasında bizleri ön plana çıkartmaktadır.

Firmamız, ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabileceğiniz teknik personelleri ve yönetimi ile projelerinize uygun çözümler getirmeyi, bu sayede siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmayı amaç edinmiştir.

 

 

Bizleri diğer firmalardan farklı kıldığına inandığımız değerlerimizin bir diğeri ise “Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevreye ödün vermeden bağlılık.” Düşüncesine ve prensiplerini merkezine alarak oluşturduğumuz çalışma disiplinimiz ve personel kadromuzdur. 

Müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, idari ve denetim yetkililerine, rakiplerimize ve topluma karşı davranışımız hatasız bir bütündür.

 

Sürdürülebilirlik

 

Sürdürülebilirlik kriterlerimiz ve yaklaşımımız hem iç hem dış paydaşlarımızın katılımıyla yoğun bir diyalog ve 

fikir yürütme süreci ile birlikte belirlenmiştir.

Sürdürülebilirlik çalışmalarımızın odak noktasında yer alan “İşi İyi ve Doğru Yapmak” “Ekibe Değer Vermek” 

“Hız ve Kaliteyi Bir Araya Getirmek” ve “Çevresel Etkiyi Minimuma İndirmek” – “Sıfır İş Kazası” 

olarak adlandırdığımız 5 ana başlık üzerine yoğunlaşılmış ve bunlar çalışma prensiplerimizin ayrılmaz birer parçası haline gelmiştir.

Faaliyet
Alanları
Mühendislik ve Proje Hizmetleri

Doğuhan Enerji olarak, ihtiyacınız göre her türlü projelendirme ve mühendislik hizmetlerini ana başlıklarımız; yol, betonarme yapılar ve enerji santralleri olarak özetleyebileceğimiz bir kapsamda sizlere sunuyoruz.

ÜstYapı Projeleri

Özellikle enerji santrallerinde yer alan türbin temel yapıları, şalt sahaları ve idari binalar, konutlar gibi bir çok projenin hem elektriksel hem de inşai bütün faaliyetlerini sizlere anahtar teslim olarak sunuyoruz.

AltYapı Projeleri

Ana başlık olarak yol inşaatları, drenaj projeleri, betonarme su alma yapıları, kablo kanal ve elektriksel  imalatları, zemin etüdleri, fore kazık işleri gibi inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan bütün noktalarda müşterilerimize çözüm ortağı oluyoruz.