Politikalarımız

Vizyon & Misyon & Değerlerimiz

 

Misyonumuz: Güvenli, yüksek kaliteli, hızlı ve uygun maliyetli projeler tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları bir araya getirirken, içinde bulunduğumuz çalışma ekibimizin hem kendi gelişimlerine hem de kariyer gelişimine yardımcı olmak.

 

Vizyonumuz: Müşterilerimize sunmakta olduğumuz hizmet çeşitliliği ve çözüm ortağı mantalitemizle sağlıklı bir şekilde büyüyen ve gelişen, hem Türkiye’de hem de komşu ülkelerde hizmet veren iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak. 

 

 

Değerlerimiz: İçinde bulunduğumuz her aktivitenin temelinde, yansıtmaya çalıştığımız şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir, önemser ve buna göre bir disiplin içerisinde çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ve mutluluğa hem kendi paydaşlarımız hem de hizmet verdiğimiz çalışma arkadaşlarımız olarak ulaşacağımızı biliriz.

 

 

Güven: Hem çalışanlarımız hem de hizmet vermekte olduğumuz paydaşlarımızla birlikte dürüst, saygılı ve başarıya dayalı bir ilişki.

 

 

Dayanışma: Her başarıyı eşit ve adil olarak paylaştığımız gibi her başarısızlığı da aynı koşullar da sahiplenir.

 

 

Yenilikçilik: Gerek günümüzün getirdiği gelişmelere gerekse özgün fikirlerin karşısına açık fikirlilikle çıkabilmek.

 

 

Bağlılık: Koşullar ne olursa olsun Kalite, Güvenlik, Çevre ve Sağlığa bağlı kalabilmek.

 

 

Doğruluk: Yapılan her işte şeffaf, hesap verebilir ve güvenilir olma.

Çevre & Güvenlik & Sağlık Politikası

Doğuhan Enerji’nin her faaliyetinde ana odağı ve hedefi “SIFIR KAZA” olarak vazgeçilemez bir şekilde belirlenmiştir. 

 

SIFIR KAZA hedefi her projede bütün yönetim kadromuzun taahhüdüyle başlar ve proje sonuna kadar da bu anlayışla devam eder. Bu anlayış gereği her daim en üst seviyeden en alta kadar her çalışma arkadaşımız bir değer olarak ele alınır ve tüm iş süreçlerinde İSG açısından yetkin ekiplerle çalışılır.

 

Her proje özelinde olabilecek bütün riskler çalışmalar başlamadan belirlenir. Faaliyetler süresince de günlük, haftalık, aylık toplantılarla değerlendirilir ve güncellenir. İş öncesi risk değerlendirmeleri, İş Tehlike Analizleri risk yönetiminin ana basamaklarını oluştur ve risk analizlerinde belirlenen önlemler  bir çok olumsuz durumun yaşanmadan önlenmesinde kullanılır. Biz Doğuhan Ailesi olarak tüm kazaların; doğru gözlemleme, dikkatle planlama ve efektif uygulamalar ile önlenebilir olduğuna inanıyoruz. 

Aynı SIFIR KAZA hedefimiz gibi çevresel etkiler nezdinde SIFIR ZARAR ana odak noktalarımızdan bir tanesini oluşturmaktadır. Faaliyetlerimizin muhtemel çevresel etkilerini aynı risk analizlerimiz gibi hem proje başında hem de faaliyet süreci içerisinde sürekli güncelliyor ve etkileri minimize etme anlayışıyla ilerliyoruz. 

 

Her daim çevre dostu bir yaklaşımla gerek çalışanlarımızın gerekse paydaşlarımızın çevresel konularla ilgili hassasiyetinden ve yetkinliğinden emin olarak operasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

 

Faaliyetlerimizi, belirlenen etkiler için yeterli azaltmaları göz önüne alarak planlıyoruz, ilgili ulusal ve uluslararası standart ve mevzuata uygun bir şekilde operasyonel risk ve fırsatları tanıyoruz.

Stratejimiz

Vizyon ve amaçlarımıza ulaşmak üzere müşterilerimize en yakın çözüm ortağı olma temeline dayalı sorunsuz sürdürülebilir kârlı büyümedir.

 

Hizmet kalitesi ve hızını, etkin süreç yönetimi, yetkin insan kaynağı ve en güncel teknoloji ve yenilklere uyum sağlayarak operasyon ve faaliyetlerimizi sürekli artırmayı hedeflemektir.

 

Hizmet çeşitliliğini, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ve mevzuat çerçevesinde kalınmak suretiyle devamlı geliştirerek ilerlemektir.

SERTİFİKALARIMIZ
İnsan Kaynakları

Çalışanlarımız, en önemli paydaşlarımızın başında gelmektedir. Doğuhan Enerji çalışanlarının güvenli ve huzurlu bir iş ortamında çalışmaları için gerekli standart ve prosedürleri belirlenmekte, önlemler alınmaktadır.